Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien
  • Beskrivelse: Ble skrapet nylig men er gjort en dårlig jobb. Fortsatt sporete og skummelt og kjøre der.
    Kongeveien
  • Svar: Hei! Beklager at du ikke ble fornøyd med jobben vi gjorde, håper det er bedre nå. Helt slette og is/snøfrie veger klarer vi ikke å tilby. Er det vanskelige forhold, må man vurdere om man skal la bilen stå, eller sko seg etter forholdene. Med hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle