Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien
  • Beskrivelse: Hei,veldig sporete i Kongeveien,farlig da bilen legger seg på tvers pga dype spor.Også farlig for fotgjengere. Fint hvis den kunne skrapes..
    Kongeveien
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Beklager seint svar, men vi var ute og høvlet de verste vegene etter hvert som vi rakk over. Vi får best resultat ved høvling når det er mildt, derfor ventet vi litt før det ble utført. Håper det er bedre nå. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle