Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen/Tiurvegen/Orrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongevegen/Tiurvegen/Orrevegen
  • Beskrivelse: Vegbanen er både sporete og stedvis meget glatt med hard is. Gjelder deler av Orrevegen fra Tiuervegen og svingen opp mot den katolske kirke, også krysset med Tiurvegen der det er en fartsdump samt langs fra Tiurvegen ut mot krysset til Kongsvegen. Burde først og fremst strøs godt men også skrapes.
    Kongevegen/Tiurvegen/Orrevegen
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen! Beklager seint svar, men vi var ute og høvlet og strødde de verste vegene etter hvert som vi rakk over. Vi får best resultat ved høvling når det er mildt, derfor ventet vi litt før det ble utført. Håper det er bedre nå. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle