Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snokaveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Snokaveien
  • Beskrivelse: Gatelysen på Granli, fra Holtsjøen til jernbaneovergangen har ikke lyst på snart 2 uker
    Snokaveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Utbedring skal være foretatt og veglys skal være i orden pr. 11.01.18. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle