Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gulliveien/vinterstubben

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gulliveien/vinterstubben
  • Beskrivelse: Gatelys
    Gulliveien/vinterstubben
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. De har ikke fått tid til utbedring enda, men håper at det kan bli gjort så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle