Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvrebyen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.01.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvrebyen
  • Beskrivelse: Speilglatte gater i øvre del av Øvrebyen - ikke et gruskorm her
    Øvrebyen
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men vi var ute med mange mannskaper disse dagene og strødde alle nødvendige steder etter hvert som vi rakk over. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle