Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bygdehusveien 22, 2210 Granli

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bygdehusveien 22, 2210 Granli
  • Beskrivelse: Gatelys fungerer ikke
    Bygdehusveien 22, 2210 Granli
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. De har ikke fått utført utbedring enda, men håper at det kan bli gjort så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle