Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Løkkegata
  • Beskrivelse: Mangler igjen lys i Løkkegata
    Løkkegata
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje entreprenør. Vi håper at dette kan ordnes så snart som mulig og før jul. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle