Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhusplassen 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.01.2018
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Rådhusplassen 7
  • Beskrivelse: 7 stk gate lys har vært uten lys i ca 2 mnd.
    Rådhusplassen 7
  • Svar: Hei Beklager veldig sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Utbedring rundt SVS skal være foretatt og veglys skal være i orden i begynnelsen av januar -18. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle