Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktsvegen 106

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Utsiktsvegen 106
  • Beskrivelse: Hvordan kan dere markere "problem løst" når det fremdeles ikke lyser i Utsiktsvegen, Bregnevegen mm.?
    Utsiktsvegen 106
  • Svar: Hei Vi viser til Deres melding. Markeringen med grønn farge i svaret kan sikkert misforståes. Vi beklager dette. Men grønn farge her er ment som at forespørselen er besvart. Når Laje entreprenør AS forventes å ha mulighet til å foreta utbedring blir skrevet i svaret. Når utbedring kan forventes utført er også avhengig om det må foretas oppgraving eller om det bare er å skifte en pære, . Når det er markert grønt betyr at vi også har sendt en arbeidsordre til Laje entreprenør AS . Noen ganger kan det også hende at arbeidsordre om utbedring er sendt i forkant og at utbedring er foretatt før vi får anledning til å besvare forespørselen, da blir det gitt som svar at utbedring er foretatt,med eventuell dato. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle