Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen / Utsiktsvegen /Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bregnevegen / Utsiktsvegen /Bæreiavegen
  • Beskrivelse: Ikke noe lys !!!!!
    Bregnevegen / Utsiktsvegen /Bæreiavegen
  • Svar: Hei Beklageligvis er det blitt mørkt veglys i Lia igjen. Laje har foretatt feilsøking. Det er funnet feil på en EX-kabel i Utsiktsvegen, denne må skiftes. Det er meningen å få skiftet denne kabelen i ettermiddag, 28.11.17. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle