Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens Gate 43

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Prinsens Gate 43
  • Beskrivelse: Manglende snørydding og grusing. Jeg har ved flere anledniger både mars måned tidligere i år og senest nå 22 og 23 november bedt Givas komme å rydde snø i den delen av Prinsens gate som går fra Haralds gate og opp til Puttara. Veien er ikke blitt brøytet og har nå behov for grusing da det er "blå is" frem til min eiendom i Prinsens gate 43.
    Prinsens Gate 43
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Denne delen av Prinsens gate er privat og brøytes ikke av kommunen. Vegen brøytes av og til på bestilling når det er arrangement e.l. i Puttara. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle