Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brattbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Brattbakken
  • Beskrivelse: Kunne gjerne ha strødd og saltet slik at ikke flere bein går
    Brattbakken
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi er lei oss for at vegen ikke var strødd når du brukte den, men vi var ute med alt tilgjengelig mannskap og tok Brattbakken etter hvert. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle