Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr Gjems veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Dr Gjems veg
  • Beskrivelse: Så glatt at det ikke er mulig å sette beina under seg. Farlig for både gående og kjørende.
    Dr Gjems veg
  • Svar: Hei! Beklager sein svar. Vi er lei oss for at vegen ikke var strødd når du brukte den, men vi var ute med alt tilgjengelig mannskap og tok Dr. Gjems veg etter hvert. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle