Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Arkoveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Arkoveien
  • Beskrivelse: Gangbrua over veien fra Dekkteam til Holtbanen er speilblank og ikke strødd. Svært farlig. Benyttes som skolevei.
    Arkoveien
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi er lei for de glatte forholdene, men det ble strødd etter hvert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle