Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien 46

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kongeveien 46
  • Beskrivelse: Mangler lys!
    Kongeveien 46
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle