Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Badeparken-Sissenersgate 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Badeparken-Sissenersgate 14
  • Beskrivelse: Bakken er nesten ikke kjørbar etter tilsynelatende avsluttet gravearbeid.
    Badeparken-Sissenersgate 14
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi måtte bruke veghøvelen for å rette opp etter gravingen. Håper det ble bedre. Det vil bli asfaltert til neste år. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle