Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lensmann Jahnsensveg 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lensmann Jahnsensveg 17
  • Beskrivelse: Det er nå blitt koblet til det ene av de 2 lysmastene som manglet , de har gravd og koblet til, men lar være å koble til det siste lyset, helt uforstålig spør du meg. Hvorfor ikke gjøre seg helt ferdig når de først driver. Blank tråden som ligger i min hekk, er der fortsatt jeg velger snart å ta vare på den , liker ikke at den ligger slik igjennom vinteren
    Lensmann Jahnsensveg 17
  • Svar: Hei Melding er sendt til Laje entreprenør. Vi håper at det kan ordnes så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle