Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bekkefaret 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bekkefaret 8
  • Beskrivelse: Mørkt. Drossler og pære byttet av Laje 15.11 kl 13. Lampe lyste. Mørk igjen nå på kvelden. De snakket om å evnt. bruke annen type pære
    Bekkefaret 8
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS. Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle