Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Postboks 40

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Postboks 40
  • Beskrivelse: hei.. Gangveien mellom Kongeveien og Holthallen har ikke lys på kveldene
    Postboks 40
  • Svar: Hei Vi beklager at lyset på GS-vegen og del av Sidevegen har vært mørkt en god stund. Det er foretatt feilsøking. Det er nå funnet en jordfeil på en kabel som mater strøm til anlegget. Dette er i Torsrudvegen inn mot Rastaparken. Det må graves opp og vi håper å få gjort dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle