Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelands vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Langelands vei
  • Beskrivelse: Gang sykkelveg er bare is. Trenger å bli strødd
    Øvre Langelands vei
  • Svar: Hei! Beklager sein tilbakemelding. Vi fikk trøbbel med en traktor som streiket, og måtte leie inn en ny. Gangvegen ble strødd etter hvert, beklager at den ikke var det når du brukte den. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle