Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kirkestredet 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.11.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kirkestredet 5
  • Beskrivelse: Purring. Det er like mørkt i Kirkestredet 5 enda. Og i Jonas Liesgt. Det har vært en Heas bil her, men dem som satt inne i bilen tittet på pæra og dro igjen, like mørkt.Det må da kunne gå an å få orden på dette lyset.
    Kirkestredet 5
  • Svar: Hei Alle innkomne meldinger om mørkt veglys fra Fiks nabolaget mitt blir videreformidlet til Laje entreprenør AS. Utbedringsrunde er startet opp i dag, mandag 13.11.17. Større områder som er mørke blir tatt først. Om veglys kommer på er avhengig av at det ikke er noen større feil, slik at f. eks.oppgraving må foretas. Utbedring blir tatt fortløpende i uke 46 og uke 47. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle