Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

fjellflokkvegen 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: fjellflokkvegen 10
  • Beskrivelse: Ett mørkt gatelyspunkt
    fjellflokkvegen 10
  • Svar: Hei Alle veger som går ut fra Geitramsvegen, dvs. Nøkkerosevegen, Fjellflokkvegen, Ballblomvegen og Kongslysvegen er private veger. Veglys langs disse vegene er også privat. Vi ber om at De henvender Dem til Geitramsvegen velforening v/ Frode Ek Skarnes når det gjelder mørke veglyspærer langs disse vegene. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle