Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gaukåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gaukåsvegen
  • Beskrivelse: 3 av 4 gatelys i Gaukåsvegen virker ikke. Høstmørket sammen med nokså tilfeldig parkering ved bilforretningen skaper fare for myke trafikanter.
    Gaukåsvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle