Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sørumlia 29 2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sørumlia 29 2224 Austmarka
  • Beskrivelse: Det innerste gatelyset i Sørumlia 29 på Austmarka virker fortsatt ikke. Har blitt meldt inn tidligere også, men virker fortsatt ikke. Av og til starter det å lyse sammen med de andre lysene på samme linja, men slokker etter en liten stund. Ved sjekk neste gang hjelper det altså ikke å kun slå på steøm dit og kontrollere at det virker, for det gjør det nok. Saken er at det timer ut etter 20-30 minutter. Mvh Remi Olsen
    Sørumlia 29 2224 Austmarka
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle