Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snøhvitvegen, Rødhettevegen og

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Snøhvitvegen, Rødhettevegen og
  • Beskrivelse: Det gjelder først og fremst fra innkjøringen til Vangen 1brl og videre i Snøhvitvegen og Rødhettevegen. Fra innkjøringen til borettslaget er det mørkt i stolpe nr. 2-4-5-6-7-8-9-10. Videre har jeg merket meg Snøhvitvegen 17 og 49 og gangveg mellom 31 og 33. Deretter Rødhettevegen 3 og 9 og mellom 31 og 33. Etterlyser også gatelysene i Askeladdvegen. Mvh Frank Larsen Vaktmester i Vangen 1brl.
    Snøhvitvegen, Rødhettevegen og
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Laje Entreprenør AS (utgått fra Eidsiva Energi AS). Vi håper at utbedring kan bli foretatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle