Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Granlivei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gamle Granlivei
  • Beskrivelse: Gamle Granlivei er en vei full av hull.
    Gamle Granlivei
  • Svar: Hei! Vi har befart området, og kommer til å sette ned et nytt sandfang som vil bedre vannproblematikken. Dette vil stabilisere vegen. Vi beklager de dårlige forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle