Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Maurberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Maurberget
  • Beskrivelse: Manglende kantslått. Ikke utført kantslått enda i år. Noe som burde gjøres da sikten er veldig dårlig og unger sykler eller går mer midt i veien. dette blir da trafikkfarlig!!Gjelder da alle kommunens veier på lundersæter
    Maurberget
  • Svar: Hei! Beklager at vi ikke fikk gjort dette tidligere, men dette er utført nå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle