Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Løkkegata 2
  • Beskrivelse: Veien trenger skraping eller ettefylling av grus da veien er blitt veldig hullete. Hullene er så dype at de er farlige for folk som går og andre trafikanter.
    Løkkegata 2
  • Svar: Hei! Vi vil foreta en befaring og vil vurdere tiltak etter det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle