Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brugata 47B

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Brugata 47B
  • Beskrivelse: Fotovergangen ved Gjemslund/ishallen er midt i utkjøringen fra ishallen. Veldig skummelt å gå der!
    Brugata 47B
  • Svar: Hei! Dette er forhold vi dessverre kjenner til, men forholdet angår statens vegvesen. Kan likevel bekrefte at vi har tatt opp denne problematikken med dem flere ganger. Tiltak er planlagt, men det er usikkert når det vil bli gjennomført. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle