Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Thomasine Lies veg, 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Thomasine Lies veg, 10
  • Beskrivelse: Store hull på parkeringsplassen til Vennersberg skole/barnehage.
    Thomasine Lies veg, 10
  • Svar: Hei og takk for din henvendelse! Dette er utført. KKE bestilte GIVAS til å høvle/skrape plassen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle