Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen/ FV 210

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Bruvegen/ FV 210
  • Beskrivelse: Da man kommer bruvegen og skal sørover på 210 mot Kongsvinger, er det helt umulig å se nordover pga mye vegetasjon. Da må man langt ut i fylkesvegen for å kunne se om det kommer biler nordfra.
    Bruvegen/ FV 210
  • Svar: Hei! Dette er forhold som angår statens vegvesen, men vi har videresendt din henvendelse. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle