Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sofies gate 16

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sofies gate 16
  • Beskrivelse: Dype hull i veien som blir verre å kjøre utenom fire hver uke, flere små som dekker ca 4m2
    Sofies gate 16
  • Svar: Hei! Vi driver med "lapperunde" og tar også denne med oss på runden. Mulig dette også er skade etter "fibergraving", men det sjekker vi. Med hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle