Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Symrevegen 14

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.05.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Symrevegen 14
  • Beskrivelse: Dette er både et vann- og vegproblem. Det har begynt å renne vann fra området mellom Utsiktsvegen og Symrevegen. For noen år siden skjedde det samme, og GIVAS gjorde en jobb her. Nå renner igjen vannet ut i dika i Symrevegen, men også slik at det graver seg under vegen og lager sprekker i asfalten rett utenfor Symrevegen 14.
    Symrevegen 14
  • Svar: Hei og takk for tilbakemeldingen din! Dette må vi se nærmere på, og kan derfor ikke komme med noe eksakt svar nå. Dersom du ønsker å følge opp saken, kan du kontakte GIVAS ved Johannes Hodøl på tlf. 99082571 eller Kongsvinger kommune ved Kjetil E. Lein tlf. 91618306. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle