Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

stærvegen 43

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.03.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: stærvegen 43
  • Beskrivelse: Det er skiltet inn til Stærvegen ved første avkjøring, det er ikke anvist at neste avkjøring også er Stærvegen 43 og oppover. Her har mange kjørt feil tilogmed en sykebil har kjørt feil. Dette kan i værste fall være snakk om sekunder for å redde ett liv. Det burde være ett skilt som viser at Stærvegen 43 og oppover er neste avkjøring ved carportene.
    stærvegen 43
  • Svar: Hei! Vi videresender din henvendelse til vegnavnmyndigheten i kommunen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle