Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Geitramsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Geitramsvegen
  • Beskrivelse: Da det de senere årene har blitt mange boliger på oversiden av Utsiktsvegen og det er mange barn som må krysse denne vegn enten til skolen, på veg til venner etc, så er det et behov at det etableres en fotgjengerovergang som trygt kan benyttes. Dette gjelder for både barn og voksne. Det er videre etablert en gangveg som pt går rett ut i Utsiktsvegen. Mange turgåere benytter også området og det er nå et presserende behov for en sikker måte å krysse Utsiktsvegen på.
    Geitramsvegen
  • Svar: Hei! Beklager sein svar, men vi har dessverre forlagt din henvendelse. Utsiktsvegen er fylkesveg, og dermed Statens vegvesen sitt ansvar. Vi skal likevel diskutere problematikken med dem. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle