Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lyngvegen/Djupdalsfaret/Konglevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.10.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Lyngvegen/Djupdalsfaret/Konglevegen
  • Beskrivelse: Skiltet som viser Lyngvegen, er helt uleselig så det er ikke synlig hvor vegen går.
    Lyngvegen/Djupdalsfaret/Konglevegen
  • Svar: Hei Trude! Takk for din henvendelse. Skiltet du viser til var veldig slitt. Vi bestiller nytt, men det vil ta en stund før vi får det da vi foretar samlebestilling på slike ting. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle