Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kirkestredet, Veste Solørvei.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Kirkestredet, Veste Solørvei.
  • Beskrivelse: Det er plassert et stort skilt på fortauet mellom Vinger kirke og Kirkestredet. Skiltet er på fortauet og har kort stang , dekker derfor mye av fortauet.
    Kirkestredet, Veste Solørvei.
  • Svar: Hei! Vi skal ta en titt for å se om noe er plassert til hinder for allmenn ferdsel. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle