Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Svensrudhamna

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Svensrudhamna
  • Beskrivelse: Hver eneste dag,året rundt,kjører et 10-talls biler innerst i Svensrudhamna bare for å måtte snu. Skiltet som viser at Svensrudhamna er ei blindgate står ved innkjøringen til Nede Badstuveg,så det er det ingen som får med seg. Et blindvei-skilt øverst i Gamle Bæreiavegen hadde trolig hjulpet,og vi som bor i Svensrudhamna ville sluppet unødvendig trafikk. De verste sjåførene rygger gjerne i grøfta også når de skal snu...
    Svensrudhamna
  • Svar: Hei! Vi har ingen planer om ytterligere skilting, og for de som bruker GPS vil det være varslet at vegen er blindveg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle