Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

brugata Fv.210

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.06.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: brugata Fv.210
  • Beskrivelse: Retning mot Oslo står varselskilt for fartsdemper. Dette skiltet med tilhørende stolte er i bunnen festet med strips til lysmast. Øverst er stolpen festet til lysmasta med noen runder klar pakketape. Det er ikke spørsmål om HVIS, men NÅR dette faller i en eller annen retning og påfører skade på person eller gjenstand.
    brugata Fv.210
  • Svar: Hei! Dette gjelder forhold på Fylkesveg, og er statens vegvesen sitt ansvar. Kommunen videresender din henvendelse dit. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle