Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 03.06.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Tuskinvegen
  • Beskrivelse: Skilt ang. stengning av 210 ved Glåmlia den 13-14 mai står her ennå. Er det glemt?
    Tuskinvegen
  • Svar: Hei! Dette er forhold som gjelder Statens vegvesen. Vi har videresendt meldingen dit. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle