Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjølivegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.05.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Sjølivegen
  • Beskrivelse: Det står et 30-sone skilt ved vegen her, folk kjører fort. Skiltet er halvveis vridd vekk og tallene synes nesten ikke, dette bør fikses før noe alvorlig skjer pga høy fart.
    Sjølivegen
  • Svar: Hei! Vi skal vri skiltene i riktig posisjon, og vurderer samtidig skiltenes tilstand. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle