Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Østre solørveg 34

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Østre solørveg 34
  • Beskrivelse: Vikepliktskilt nedkjørt. Ligger i grøfta.
    Østre solørveg 34
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi har bedt GIVAS om å se nærmere på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning
Se 20 siste saker eller alle