Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata-Vestre Solørvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Vollgata-Vestre Solørvei
  • Beskrivelse: Vikepliktskilt ligger i grøfta
    Vollgata-Vestre Solørvei
  • Svar: Hei! Beklager sein tilbakemelding! Vi har bedt om å GIVAS se på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle