Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.10.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Tiurveien
  • Beskrivelse: Fint om det kan settes opp nytt skilt på vei inn til Tiurveien / Langerudberget. Her står det 30 skilt, men dette begynner nå å bli veldig gammelt og slitt, så fint om vi kan få opp ett nytt stort - slik at folk kanskje ser det og kjører pent. Gjerne å med stort skilt som viser barn leker :-) Med vennlig hilsen Ann Christin Sund
    Tiurveien
  • Svar: Hei! Vi skal foreta en vurdering av fartsgrensesoneskiltet. "Barn leker skilt" tillates ikke oppsatt av kommunen. Slike skilt virker mot sin hensikt da barna tror at det er tillatt å leke i vegen. I tillegg slutter foreldrene å følge med barna, da de tror skiltet "løser alt"! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle