Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Chr.Engsvei Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.10.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Chr.Engsvei Kongsvinger
  • Beskrivelse: Bommen som er mellom Chr.Engsveg og Blomstervegen er ødelagt. Det medfører masse unødig trafikk ned/opp Chr.Engsveg og Kurudvegen som er veldig smal. Ingen respekterer skiltet.. Håper dere kan fikse på det!
    Chr.Engsvei Kongsvinger
  • Svar: Hei! Det er dessverre lang historie på at bommen blir ødelagt hver gang den blir reparert. Vi ønsker derfor ikke å bruke mere resurser på dette. Skiltingen skal likevel være nok, og om den ikke respektere, er dette en sak for politiet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle