Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudvegen 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Kurudvegen 20
  • Beskrivelse: Vi bor i Kurudvegen 20, og vi må sende inn klage på ulovelig mye og fort kjøring på denne blindevein utefor vårt hus.Vet om flere nabohus i denne veien har klaget på dette.Det er en bomm øverst i Kurudvegen mot blomsterveien som er ødelagt.Denne skal være låsbar, men det går ikke nå, da den er ødelagt.Jeg og hunden holdt på å bli kjørt ned her utefor vårt hus forrige uke, og vi har små barn og dyr også som vi er redde for her.Hvorfor har det ikke blitt gjort noen med dette for lenge siden, etter mange klager herfra. Nå må skje noe før det skjer en ulykke utefor vårt hus.på denne veien. Jeg ber om ett tilbakesvar på denne klagen snarest, el må det skje en ulykke før dere gjør noe ??????? Mvh Anita Halvorsen
    Kurudvegen 20
  • Svar: Hei! Dette er et problem vi ikke er sikre på hvordan vi skal løse. Hver gang vi reparerer og låser bommen, blir den utsatt for hærverk, og åpnet igjen. Området er skiltet med skilt nr 306.1, Forbudt for motorvogn". Det er politiets oppgave å håndheve slikt regelverk. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle