Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brandvalvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Brandvalvegen
  • Beskrivelse: Vurdere om fartsgrense er satt på forsvarlig (lavt) nivå på denne strekningen. Dette gjelder ved utløp av 50 Sone, retning Rymoen. Her oppstår det daglig mange ubehagelige situasjoner mhht. fotgjengere og utkjøringer fra boliger. Om mulig vurdere å få politiet til å foreta fartskontroller på denne strekningen.
    Brandvalvegen
  • Svar: Hei! Dette er tjeneste for kommunale anliggender. Brandvalvegen er Fylkesveg, du må derfor rette din henvendelse til statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle