Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Buholts veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Ole Buholts veg
  • Beskrivelse: Jeg bare lurer på om det skulle ha vært et blindvei-skilt i Ole Buholts veg. Det er ganske mye unødvendig trafikk der som kjører ned og snur!
    Ole Buholts veg
  • Svar: Hei! Vi skal notere oss dette, og vurdere om tiltak er nødvendig eller ikke. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle