Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kristines gate, 2208 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.07.2015
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Kristines gate, 2208 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Skiltet som det står Kristines gate på ved bingoen i Digerudveien er veldig stygt! Det er skakt og misfarget. Går det an å få gjort noe med der? Det er forøvrig mange skilt som er skakke og skitne rundt omkring i Kongsvinger. Ser at flere har påpekt dette, og nå gjør jeg det også. Veien gjennom Kristines gate er som vanlig full av hull etter alt regnet hittil i år. Så hvis dere har veiene forbi er dere hjertelig velkomne!
    Kristines gate, 2208 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi skal foreta en befaring. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle